ינואר 18-22

פורסם: 24 בינו׳ 2015, 6:08 על ידי: Lee Van Spier

שבוע נוסף מאחורינו בו נהנינו מימים של שמש, חונכויות בסימן תעודות ופעילות עם הסופרת אורית ברגמן שהיתה מרתקת ומהנה מאוד לדברי הילדים.

ביום חמישי הגיע למרחב קומפקט דיסק. כבר באותו יום התחילו להשמיע מוסיקה במרחב והילדים חגגו את המאורע בריקודים ספונטנים וגם זכרו לפרגן בכמ"ש.

 תודה רבה לאליה שהביאה את כל השמחה הזו למרחב שלנו.

 

אצל אריאלה בשחריות השבוע נהנינו בעיקר ממשחקים בחוץ יחד עם השחרית של מורן ולי. בשבוע הקרוב נתאמן על ההצגות לקראת יום תאטרון.

אצל מורן בשחרית השבוע ניסינו להחליט על איזה משחק נשחק בחוץ. הדינמיקה היתה לא פשוטה ורוב הילדים ידעו להגיד מה הם לא רוצים לשחק אבל לא הצליחו להגיד מה כן. בסופו של דבר הצטרפנו לשחרית של ארז למשחק דיגליים מהנה של בנים נגד בנות (הבנות ניצחו) אבל נותרה תחושה לא פשוטה שקשה לילדים להגיע להסכמה על מה משחקים.

בהמשך השבוע עבדנו על ההצגה וגם חגגנו יום הולדת לאור.

אצל ארז בשחרית לאחר שלא הצלחנו להתקדם עם ההצגה שלנו חזרנו קצת לשחק ולהתגבש. הרבה משחקים בחוץ, מתרוצצים ונהנים. שיחקנו גם עם השחרית של מורן דיגליים וג'וקר. ביום חמישי, למרות שהיינו רק תשעה ילדים בשחרית, שיחקנו מחניים. הילדים היו מקסימים והייתה אווירה מאוד נעימה ושמחה.

נקווה שבכמה ימים שיש לנו עד יום תאטרון נצליח להעמיד הצגה לתפארת.

בשחרית של לי פתחנו את השבוע בשחרית משותפת עם שחרית מניצנים, עשינו משחק גדול של "תן קו" לזיכרונות מסוף השבוע. הילדים שלנו גילו סבלנות רבה ומרשימה כלפי ניצנים. בהמשך עסקנו בתכנון ארוחת הבוקר שלנו בנושא "אוכל מסביב לעולם" שהייתה משביעה אבל מאט מתוקה, כיוון שכמה ילדים שכחו את המנות שלהם. האוכל הדומיננטי היה פלאפל (בשעה 8:30). בהמשך לארוחת הבוקר עשינו דיון לגבי ההתנהלות שלנו כשחרית, מי לוקח אחריות על הניקיון? איך מוודאים שמשאירים אחרינו נקי? תורנות או אחריות? הדיון היה מרתק והפתרונות שהוצעו היו יצירתיים...

בשאר הזמן, כשלא היינו עם שחרית אחרת, עבדנו על ההצגה, אנחנו מתכננים להעלות אותה בכמ"ש הקרוב לאחר יום תאטרון.

 

השבוע יהיה יום תאטרון, בו נעלה את כל ההצגות מול המרחב ואחרי כן שחריות שירצו יעלו אותן בכמ"ש.

שבוע מוצלח לכולם,

צוות המרחב

Comments