סיכום שבוע וחצי... 9-20.3.14

פורסם: 22 במרץ 2014, 14:15 על ידי: Uri Elasar
שבוע פורים - 

שבוע פורימי ומאוד יוצא דופן עבר עלינו.פתחנו את השבוע ביום צבעים, אחר כך יום מסיכות וקישטנו את בית הספר במרץ. היתה אוירה שמחה וקצת אפילו רועשת יותר מתמיד. הרבה מוסיקה התנגנה בזמן שלנו ואפילו ביום המעשים הטובים עשינו כמה מעשים טובים ותרמנו את כוחותינו לצביעה במגרש. ביום רביעי יצאו נציגים לחלק משלוחי מנות בנהלל.

ביום חמישי סוף סוף הגענו ליום המיוחל ובאנו מחופשים ונרגשים לבית הספר. היה שמח ומבדח, תחנות, ריקודים,אוזני המן ומופע מורים מאולתר כהלכה ומאוד מצחיק. היתה אוירה נהדרת והורים רבים באו לעזור לאפר, להכין צמר גפן מתוק, להכין בובות לתיאטרון בובות  ולאפות אוזני המן. מאוד מעריכים את כל ההורים הנפלאים מהמרחב שבאו לעזור לנו ולילדים ביום זה. בלעדיכם לא היה כל כך זורם ומוצלח.

המון תודה לכם הורים יקרים!!

להתראות ארז,אלון ואריאלה. 

שבוע קצר עבר עלינו, שבוע מלא כל טוב. פצחנו את השבוע ביום שלישי אחרי חופשת פורים, בהצגה מצויינת ומהנה מאוד "התפקיד הראשי" של תיאטרון אורנה פורת. הצגה איכותית ויפייפיה. המשכנו ליום רביעי לטיול לכל היום, לעין בידה שבשדות נהלל, שכלל תחנות יוגה, רישום בטבע, סיפור, הכנת פיתות ומרק ועוד. היה נפלא להיות כולם יחד ולראות את הילדים משחקים בטבע יחד עם הגדולים והקטנים מהם. בהחלט טיול מוצלח ומקסים וגם טעים!

ביום חמישי אצל אריאלה בשחרית חגגנו לרונה יום הולדת וילדי השחרית בירכו אותה מכל הלב ובהמון רגישות ואהבה

בשחרית של אלון חגגנו יום הולדת לעפרי שהביא ארוחת בוקר מצוינת ולא שכחנו שחייבים לחגוג גם למתן יום הולדת בשבוע הבא , ביום רביעי בסיכום היום זהר לימדה אותנו תיפוף על השולחנות והייתה פעילות מהנה וביום חמישי דיברנו זה עם זה בשפת הסימנים בהשראת ההצגה שהייתה ביום שלישי.

גם בשחרית של ארז חגגנו יום הולדת והפעם לעומרי שמאוד התרגש... עשינו את החידון הקבוע שלנו ואכלנו מאפינס יפים וטעימים שעומרי הכין ביחד עם אמא גלי.... בשבוע הבא עומרי יבחר במה נשחק בשחרית.

שבוע טוב.

אריאלה, אלון וארז.

Comments