סיכום שבוע 3-7/5/15

פורסם: 8 במאי 2015, 11:31 על ידי: Lee Van Spier

השבוע עמד בסימן ל"ג בעומר והטיול השנתי. יש תחושה כי אנחנו נכנסים לשלב האחרון באמת של השנה וזה מכניס הרבה התרגשות ושמחה לאוירה בבית הספר, הילדים תוססים וגם צריך לעזור להם לחזור לשגרה ככל שניתן בימים אלו.

בשחרית של מורן התחלנו את השבוע בניסיון להדליק מדורה עם גפרור אחד. הילדים התחלקו לקבוצות וניסו להדליק מספר מדורות (כאשר כל ילד מקבל ניסיון אחד), כמעט כל המדורות לא נדלקו אבל נצבר מעט ידע וניסיון והובטח כי נחזור על זה שוב בשלישי.

ביום שני חגגנו יום הולדת לטליה. ברוח ילדת יום ההולדת שיחקנו במשחקי דרמה שונים, ענינו על שאלות שונות בחידון וכמובן אכלנו עוגה.

ביום שלישי חזרנו אל החצר במטרה להצליח יותר בהדלקת המדורה. הפעם גם הביאו הילדים בצק לפיתות, ממרח שוקולד ומרשמלו. המדורות נדלקו אחת אחרי השניה והיתה שחרית חמימה וטעימה. בנוסף גם כיבדנו והתכבדנו יחד עם השחרית של לי והשחרית של ארז שעשו ארוחת בוקר באותו זמן ובאותו מקום.

בשחרית של אריאלה פצחנו במשחק אכילת השוקולד, חגגנו לאלון יום הולדת ובשחרית מרחבית סיימנו התארגנות אוהלים לטיול ויש לציין שהילדים הסתדרו בעצמם ולכל הילדים נמצא סידור הולם ומשמח.

בשחרית של ארז התחלנו את השבוע בשיחה על הטיול השנתי, חלוקה לאוהלים ובחירת מסלול ביום השני. בהמשך שיחקנו כדורגל כאשר גם הבנות (שלא כל כך התלהבו מהרעיון) משתפות פעולה וגם מבקיעות גולים יפים!

ביום שלישי השחרית זכתה לארוחת בוקר עם השחריות של מורן ולי ובסיכום היום היינו עם השחרית של אריאלה.

ביום רביעי עשינו שחרית של כל המרחב ביחד, דברנו על הטיול השנתי, הסברנו על המסלולים ובדקנו שוב את החלוקה לאוהלים.

בשחרית שלי לי עסקנו בעיקר בענייני ל"ג בעומר, סידור אוהלים, בחירת מסלולים ועדכונים. עשינו מעגל הסכמה ואחריו יצאנו לשחק מחבואים קופסה. בשלישי צירפנו את ארז אלינו והצטרפנו למורן, כאמור למעלה, היה מוצלח מאוד וכל הילדים גילו התחשבות רבה בבחירת האוכל. 

מעגל הסכמה עסק השבוע בקבלת חוקים והוצאתם לפועל

מי שעדיין לא הביא אישור הורים לטיול השנתי מתבקש להביא ליום ראשון!

מזכירים שוב, להקפיד שהילדים יבואו לביה"ס עם כובע ובקבוק מים. הקיץ כבר ממש ממש כאן ואיתו ימים חמים.

שיהיה לכולנו שבוע טוב וטיול שנתי מוצלח!

צוות המרחב.

 

Comments