סיכום שבוע 16/2

פורסם: 17 בפבר׳ 2017, 6:52 על ידי: Lee Van Spier   [ עודכן 17 בפבר׳ 2017, 6:54 ]
הורים יקרים,
התחלנו את המחצית עם שבוע טעימות שהביא סביבו התרגשות גדולה. אצל חלק מהילדים המעבר למחצית השנייה חלק ואצל אחרים מעלה יותר שאלות או תחושות שונות. בזכותו נוצרו מפגשים ושיחות מרתקות עם הילדים, שאלות ותובנות על השעורים השונים ועל המערכת בכלל.
האווירה במרחב ממשיכה להיות נעימה ומאפשרת הילדים משחקים, צובעים וסתם יושבים בחברותא. 

פתחנו ביום ראשון בשחרית מרחבית בחגיגת ט"ו בשבט, הילדים שרו בקולי קולות, טרפו פירות יבשים ושתו לדעת תירוש מתוק וטעים.

בצעדים השבוע - ממשיכים לעבוד במרץ על תכנון חג פורים. הילדים עובדים בקבוצות וכל קבוצה אחראית על  תחום מסויים . התקיים שיח משמעותי סביב המסכות שאנחנו לובשים. ..מסכות שהסביבה שמה עלינו - מסיכות שמסתירות את מי שאנחנו ולפעמים מסיכות שמשנות או מגלות..רמת השיח היתה גבוהה ורצינית הילדים שיתפו והשתתפו ונראה שהאמון שיש לנו אחד בשניה בקבוצה הולך ומעמיק. בהחלט עוד סיבה להתגאות בילדים המופלאים הללו.
 
ביום חמישי יצאו חלק מהילדים שבשיעור מורה דרך להכנה לטיול השנתי בתל אביב עם ניר וסהר, נסעו ברכבת, היו מאוד מגוייסים וחזרו עם חוויות רבות. נצרף לכם תמונות...
 
את סגירת השבוע (סג"ש בשמו הבית ספרי) הזה ביחד עם מרחב הבוגרים שרנו אהוד בנאי  ואריק איינשטיין, הילדים בחלקם הראו בקיעות בזהוי השירים וגם שמחנו עם ילדי ימי ההולדת שחגגו בשבועיים האחרונים- הראל גרין, שירה פינטו ומור שלנו. לסיום חולקו חלות שהילדים עמלו והכינו במהלך זמן סדנאות, הוחלט להפוך את המנהג למסורת(בלי נדר 😉).

לסיום, אם יש לכם לתרום לנו למרחב שטיחים במצב טוב שקל לנקות יותר מנשמח לקבל, גם פלאפונים ישנים שאין לכם בהם שימוש לפרוייקט מיוחד לשבוע חצר.

אנחנו מצפים ונרגשים לקראת השבוע המיוחד הצפוי לנו (שבוע החצר) עליו תוכלו לקרוא במייל של אורי. מצרפים תמונות מהשבוע, תיהנו מהצפיה...
שבת שלום מצוות המרחב 🕯🕯
מור, אייל, לי וגלי
מורה דרך בהכנה בתל אביב
סוגרים שבוע
סוגרים שבוע
סדר ט"ו בשבט
סדר ט"ו בשבט

Comments