סיכום שבוע 11.6.2016

פורסם: 12 ביוני 2016, 12:38 על ידי: Lee Van Spier   [ עודכן 12 ביוני 2016, 23:05 ]
שלום לכולם
בשבוע שעבר זכינו לשבוע האחרון המלא של שגרה, וגם שבוע שגרתי זה היה רצוף בשלל אירועים
ביום שלישי ביקרו אותנו ילדים העולים לכיתות ז, ח, ט. הילדים זכו להסבר וסיור מועדת קליטה ולאחר מכן לכל ילד הוצמד "חונך" בן גילו אליו הוא התלווה לשגרת יומו. הביקור הוכתר כהצלחה והתלמידים התגלו (שוב) כמדריכים והשגרירים הטובים ביותר לבית הספר שלנו
ביום שלישי גם התקיימה הצבעה ראשונה על שם למרחב. כזכור, בית הספר החליט כי הקטגוריה של השמות תהיה "להקות". בנתיים עלו ההצעות "ילדי החוץ", "טיפקס", "החיפושיות", "איפה הילד" ו"התעויוט". כולנו מחכים במתח להכרעה הסופית.
ביום רביעי יצאו מרחב ניצנים וצעירים לטיול לכבוד חג השבועות. כמיטב המסורת הנהללית התנסו הילדים במסלול מכשולים מעל חבילות קש, העברת מים ממקום למקום ומשיכת טרקטורים (באמת!). 
ביום חמישי התקיים על זמן סדנאות "יריד שבועות חגיגי", הילדים השתתפו בפעילות 'שזירת זרים', ריקודי עם, שיאצו על ידי ילדי כיתה א' וכמובן קיבלו שוקו בשקית. בסיום היריד התקיים כמש בו היתה הצגה מלמדת ומצחיקה על חג השבועות בהובלת טלי שלנו ובהשתתפות מעין מרגלית ונגה חורי המעולות, תודה גם לעמית וליאן שניגנו בצורה מהממת.


בשבוע הבא יתקיימו הימים האחרונים של שגרת השיעורים שלנו ולאחר מכן נכנס ללוז שונה עם סדנאות, חזרות למסיבה, שוק קח תן ועוד המון הפתעות. 
שבוע חם ומגניב לכולנו
צוות צעירים

פרויקט חדש במרחב, הבנים כמעט כולם נרתמו לבניית מנהרה "מחנה" אשר נבנה ומפורק בצורה עצמאית בסוף הזמן שלנו. 
כמה תמונות מבחוץ ומבפנים.Comments