מרחב צעירים – סיכום שבוע 22-26.11.15

פורסם: 28 בנוב׳ 2015, 4:19 על ידי: Lee Van Spier   [ עודכן 29 בנוב׳ 2015, 4:11 ]

השבוע אורי המשיך לדבר עם הילדים שבחרו על המצב החברתי שלהם , על ההבדלים בין מה שקורה אצלינו לבין מה שקורה בבתי ספר אחרים, על מה חברים מחוץ לבית הספר אומרים להם ואיך הם מרגישים. סדרת השיחות הזו עוד תמשיך ואורי ידבר עם הילדים בפגישות הבאות על הלמידה בבית הספר ועל ההתלבטויות של הילדים המתלבטים.

יצאנו ללקט סלק השבוע בלקט ישראל והילדים נהנו מאוד, עבדו קשה ובמרץ וקטפו מעל טון סלק. חזרו עם סיפורים וחויות טובות. הלקט משמח את כולם וכל מי שיצא סיפר שהיה מאוד מוצלח.

חגגנו השבוע יום הולדת לשחף המקסימה , והתחלנו לעסוק בענייני חנוכה. האוירה במרחב בזמן האחרון תוססת ומלאה בהתרחשויות. הילדים נעים בין תחושה שהם גדלים ומתבגרים לבין רצון להשאר צעירים וילדותיים, מחפשים את מקומם החברתי, הבית ספרי לעומת מרחבים אחרים ומודעים לכך שהם גדלים ובעלי כוח רב. אנו, הצוות לומדים איתם מה הכי נכון , ומחפשים את הדרכים הנכונות להביא לאיזון כל הבלבול המשמעותי הזה. לא משעמם לרגע ויש רגעי קסם רבים. האתגרים גם רבים והלמידה אכן מתרחשת בכל זמן, בכל גיל ובכל מקום.

ביום ראשון הקרוב נתאחד בבוקר לשחרית מרחבית של עשייה משותפת ובשלישי הקרוב נתכנס בצוותים השונים ובין היתר לארגון ערב חורף מרחבי לאחרי חנוכה.

 

מבקשים מאוד מכל מי ששערותיו ושערותיה ארוכות, לאסוף שיער מכיוון שהחיות הקטנות והמטרידות חזרו לבקר בבית ספרינו.. על ראשי ילדינו..

בברכת סוף שבוע נעים ואופק גשום

שלכם-  לי, ארז, טלי, מורן, אייל ואריאלה.

Comments