9-13.2.14

פורסם: 15 בפבר׳ 2014, 7:25 על ידי: Uri Elasar

עברנו שבוע בו התמקדנו בחזרות ובצילומי הסרטונים לקראת יום הקולנוע המרגש, השמש חיממה אותנו מאוד השבוע ומתחילים כבר לשמוע דיבורים על תחפושות..

השבוע בשחרית של ארז....

עומרי חזר אלינו אחרי שהיה שבוע חולה ואיתי חסר לנו כי נסע לחופשה עם משפחתו.

התחלנו לעשות חזרות לסרט שלנו בתקווה להתחיל בצילומים ביום ראשון לפני שגם גלי ומשפחתה נוסעים לחופשה.

ביום רביעי שיחקנו בחוץ מחניים קטנים ביחד עם שיר והשחרית של לי ובסיכום יום שיחקנו ביחד עם השחרית של אריאלה "בננה". מאוד נחמד וכייף לשחק ולשתף פעולה ביחד עם שחריות נוספות, מהמרחב שלנו בפרט וממרחבים אחרים בכלל. ביום חמישי היינו רק שבעה ילדים בשחרית. חלק מהילדים יצאו לטיול לנחל הקישון ואחרים נסעו ליום ועדות של בתי הספר הדמוקרטים. בלחץ של הילדים שיחקנו "פרה עיוורת"... היה מצחיק...

אצל אריאלה בשחרית השבוע המשכנו בחזרות נמרצות, אנחנו ממש נהנים מהחזרות, זה יהיה ממש חסר לנו כשנסיים לצלם..

חגגנו לאורי שחר יום הולדת כייפי ונעים יחד עם אביו וביום חמישי השחרית קצת התרוקנה מילדים שנסעו לכנס ועדות בתל אביב וחלק שיצאו לטיול במסגרת שיעור טבע. שבוע הבא נחגוג יום הולדת להראל ומתוכנן לנו ארוע מרחבי מרגש בסימן "מאסטר שף".

בשחרית של אלון...

 שמחנו לראות השבוע את עמית שחזר אלינו אחרי מחלה , השבוע עסקנו בעיקר בהפקת הסרטון , היו דיונים סוערים לגבי התסריט ולא הצלחנו להגיע להסכמה לגביו, התחלנו לצלם תסריט שהיה קצת מסובך מדי וביום שלישי בעזרת יואב הגענו לתסריט יותר פשוט שאותו נצלם ביום ראשון. ביום חמישי היו מעט ילדים בשחרית וניצלנו את ההזדמנות לערוך במבואה אימון התעמלות בעזרת המתעמלות המצוינות שלנו : עומר , זהר , שי והלל.

השבוע למדנו שעל מנת להגיע לשיתוף פעולה בין חברי השחרית יש צורך בהקשבה וביכולת להתפשר , אחרת קשה מאוד להתקדם בפרויקט משותף כמו הסרטון.

שמחים שהגשם נזכר לבקר אותנו ומקוים שביקורו יהיה ארוך ומשמעותי.

שבוע טוב לכולנו

ארז,אלון ואריאלה.

Comments