10-14.2013

עוד שבוע חם עבר על כוחותינו.

בהחלט עבר עלינו שבוע מלא התרגשות סביב הטיול המיוחד בו שולב מירוץ שדה מאתגר לכולנו.

יצאנו ביום רביעי לטיול לשדה בכניסה לנהלל. כל מרחב הוזנק מנקודה אחרת ורצנו יחד בגאווה.

רוב הילדים רצו וגם אנחנו המבוגרים והשאר עודדו את הרצים. לא היה קל לרוץ אך בהחלט חוויה יוצאת דופן ומאוד מלכדת.

הראל, איתן ועמרי בז'רנו רצו את המסלול עם הבוגרים, מסלול ארוך וקשה יותר והם עמדו באתגר בגבורה ועשו עבודה נהדרת! גאים בכם!

מתן מהמרחב היה שותף לארגון יום זה וחשוב לציין שבזמן הריצות היו הפעלות משחקים בשדה לכל מי שרצה. היה כיף גדול!!

אצל ארז בשחרית השבוע שיחקנו כדורסל, משחק שבחרה אליה ביום הולדתה. ביום שני שיחקנו על הדשא ממול "ג'וקר", וכולם השתתפו וכל כך נהננו עד שלא שמנו לב שנגמר זמן השחרית. בהמשך השבוע ביקרו בקופסא שלנו חפצים נוספים. איתי הביא פגיון שבור מברזל שמצא לפני כמה שנים ובן הביא תמונות של הכלבה שלו. סיפרנו גם סיפורי עכברים ונחשים שחווינו רובינו. ביום חמישי עמרי רייפר העביר לנו שחרית ספורטיבית בחוץ, שהחלה בריצה קלה, אחר כך ריצה בזוגות, ובסוף שיחקנו "תופסת כרישים". נהננו מאוד- כל הכבוד ותודה לעמרי!

אצל אריאלה בשחרית השבוע היתה לנו אורחת מיוחדת, יעל,סבתא של רונה שהכינה עבורינו הרצאה על תפקודי הלב וכיצד הוא פועל. היה מעניין מאוד וגם שאלנו שאלות שסקרנו אותנו. קיבלנו בעיקר מידע חשוב איך מה שאנחנו מכניסים לגופינו משפיע על זרימת הדם בגופינו ועל תפקוד הלב. תודה רבה לך יעל על השיעור החשוב והמרתק שעשית לנו בהתנדבות!

ציירנו אחד לשני מתנות על דף שתלוי לכל אחד על הגב, ושמענו סיפור על "החוט שלי " ובעקבותיו כל אחד קיבל שרוך ליצור ממנו. לאחר שכל אחד עבד עם עצמו או בזוג, עברנו לפעילות משותפת בה אריאלה הניחה את השרוך שלה על הרצפה וכל ילד קם כשרצה והתחבר עם השרוך שלו. ההוראה היתה לקום מתי שרוצים אך כל פעם רק ילד אחד ניגש, וחייבים להתחבר לשרוכים שכבר הונחו ויצרנו על הרצפה יצור משותף. יש תמונות..

בשחרית של אלון השבוע רוני והלל ארגנו משחקי בלונים כיפיים, עשינו משחק אילתור עם חפצים שונים,והשבוע ישבנו יותר במעגל על מנת לשוחח ולהקשיב זה לזה.

באסיפה השבוע דיברנו על חוק הערעורים ויש לציין שהרבה מהמרחב הגיעו לאסיפה,מה שמאוד מסייע לילדים ולצוות להבין יותר את אופן התנהלות האסיפות בפרט והתנהלות בית הספר בכלל. לנוכחות ולהשתתפות באסיפות חשיבות גדולה  בעיקר בשביל להפנים עד כמה כולנו חלק חשוב ומשפיע  בבניית מערך החוקים והערכים עליהם מושתת בית ספרינו היקר.

הורים יקרים- כמות הסווצ'רים האבודים בבית הספר הולכת וגדלה,אנו מאוד מבקשים להזכיר לילדים לקחת הביתה את הבגדים כי בטח כבר הארון בבית ריק..  ובבית הספר רק נוצר בלאגן גדול וערימות לא הגיוניות של בגדים יקרים.

מאחלים לכולנו שבוע קריר ואולי אפילו ברוך בגשם

ארז,אלון ואריאלה
Comments