25-29.5.14

פורסם: 31 במאי 2014, 11:16 על ידי: Uri Elasar

פצחנו את השבוע בשחרית דרמה שעשו שחף וטליה אצל אריאלה. הן הפליאו להפעיל אותנו בפשטות ובחכמה. כולם שיתפו פעולה מדהים וצחקנו הרבה. היה כיף ומאוד מוצלח! כל הכבוד שחף וטליה.

שיחקנו בחוץ, רצנו למליון, חלקינו התנסה בסדנת נגישות לנכים שזימנה פעילות חוייתית וממחישה מעט כיצד נכים חשים..

יצאנו להצגה-קונצרט "חולמים בהקיץ" וילדינו היקרים התנהגו למופת ונהנו.

ביום חמישי, במקביל ליום מוסיקה מוצלח והופעות נפלאות ומרגשות של עמליה בצ'לו ושל יובל בשירה ובנגינה על גיטרה, התקיים במרחב סלון תסרוקות, תחפושות ואיפור. גם הבנות וגם הבנים נהנו מההתרחשות המסעירה והיה נעים לראות את הילדים יחד, מאפרים אחד את השני ונהנים יחד בנים ובנות.

בשחרית של אלון , ביום ראשון בבוקר התרוצצנו במדשאה שמעבר לכביש  וניסינו להתחמק מהממטרות , ביום שלישי כתבנו עם יואב ברכות החלמה לעמית סולומון שעבר ניתוח , כולם מתגעגעים אליו ומאחלים לו שיתאושש במהרה ויחזור אלינו. ביום רביעי שיחקנו בחוץ וביום חמישי דיברנו על זה שסוף השנה מתקרב ועל פרידות , חלק מהתלמידים סיפרו על איך שהם מרגישים בעת פרידה ובכלל היה דיון חשוב.

גם אצל ארז בשחרית מדברים על סוף השנה שמתקרב ובא ועל כך שיש לפנינו עוד חודש לימודים שלם אשר נשתדל לשמור בו על שגרת לימודים ככל שניתן. אנחנו משחקים בחצר ובמרחב ונהנים מהקבוצה שלנו.

ביום רביעי עדן עשתה לנו שחרית משחקים. היה מצחיק ומהנה בעיקר כאשר הילדים הוציאו טופי מצלחת קמח עם הפה בלבד. 

ביום חמישי הילדים חגגו לארז יום הולדת, עם עוגיות ועוגה, ברכות וכתר.... היה שמח ומרגש. כייף להיות חלק ממרחב כזה עם ילדים מקסימים כאלה!

לפנינו שבוע לימודים קצר ויציאה לחופשת שבועות.

שיהיה שבוע טוב לכולם.

אריאלה, אלון וארז. 

Comments