24-27.11.2013

פורסם: 12 בדצמ׳ 2013, 10:36 על ידי: Uri Elasar   [ עודכן 12 בדצמ׳ 2013, 10:38 ]

השבוע נפתח בסימן חנוכה עם הרבה הכנות ליום רביעי החגיגי.

בשחרית של ארז ביום ראשון כל אחד סיפר חויות מסוף השבוע ושיחקנו "מגדלים באויר",משחק בו המטרה להשאר עומדים על הכיסאות כשמספר הכיסאות הולך וקטן..

ביום שני אורי נכנס אלינו לשחרית בנושא  – תפילה-  הילדים סיפרו מה הם עושים כשהם רוצים להשיג משהו שקשה להשיגו. בתום השחרית שרנו שיר מסידור בית הספר המיוחד.  ביום שלישי כתבנו ברכה לנר שנדליק- נר לאהבה וכל אחד בשחרית אמר מה היא אהבה  עבורו וזה מה שיצא:  

אהבה זה משפחה וחברים

שאנרגיה בך מעוררים

אהבה זה של גדולים

אהבה זה של בנות

אהבה זה אחים ואחיות.

אהבה זה נשיקה וחיבוק וגם קצת פינוק

אהבה זה חברים

אהבה זה חברות

אהבה זה השלום בין האומות.

האהבה היא שלנו, האהבה היא בינינו, האהבה היא כל עולמנו.


קישטנו גם נר גדול מבריסטול שעליו כתובה המילה "אהבה" וביום רביעי  שהיה גדוש הלכנו למסיק, קטפנו הרבה זיתים והכנסנו לצנצנות.

אחרי הטיול חזרנו לסדנאות מגוונות לחנוכה והתכנסנו לארוע מקסים של חנוכה עם כל בית הספר באולם.

 בשחרית של אלון חגגנו לליאן יום הולדת והכנו לו קולאז' מתנה מקבוצת השחרית.  ביום שני עלמה הופיעה בריקוד בארוע כשרונות צעירים והיא היתה מקסימה ביותר. מתן שלנו פעיל מאוד בוועדת טיולים ,יוזם ומגלה אחריות ועוזר מאוד בטיולים עצמם. כל הכבוד מתן!!

נהנינו מאוד בתחנות הפעילות לחנוכה וגם לאסוף זיתים בטיול. חזרנו עם צינצנות מלאות הביתה, נקווה שעוד חודשיים הזיתים יהיו טעימים.

בשחרית של אריאלה התאמנו השבוע על הברכה להגשמת חלומות.. כתבנו יחד ויצאה ברכה נחמדה וגם קישטנו נר גדול מבריסטול שהילדים בחרו שעליו יהיה כתוב 'צחוק'. כמה בנות יחד עם אריאלה גם שרו שיר בהתכנסות המשותפת והיתה קבלת חג נעימה בה ראינו את כל השחריות מופיעות במגוון הופעות ,הדלקנו נרות ושרנו.

בטיול נהנינו מאוד לקטוף זיתים ולמלא צינצנות עם לימון ,שום וזיתים. הילדים כולם הביאו צנצנות ומילאו בהתלהבות. היה כיף לחזור הביתה עם זיתים..

מאחלים לכולם חופשת חנוכה חמימה ומשפחתית ותמיד שינצח האור על החושך!!

אלון ארז ואריאלה
Comments