23-27.3.14

פורסם: 29 במרץ 2014, 9:44 על ידי: Uri Elasar

שבוע איך אנחנו נראים ואיכות הסביבה הסתיים ונקווה שלפחות חלק ממה שעשינו וממה שנלמד,הופנם והוטמע בנו..

עסקנו בסדר ונקיון השבוע, ניקינו את בית הספר, דיברנו על החשיבות של הלמידה בסביבה נקייה ומסודרת והכנו הצגה קטנה להופעה בכמעט שבת.

האוירה היתה של התגייסות ושל שמחה ,למרות שלפני הנקיון וכשנאמר שהשבוע יעסוק בנושא הזה, הרבה ילדים (ולא רק ילדים..) התבאסו..

לא פשוט לגייס את עצמינו לחשוב על סביבתינו ולהתאמץ שהיא תהיה נעימה. גם לילדים וגם לנו המבוגרים זו משימה לא פשוטה,אך הגענו למסקנה שאם יחד  נתאמץ ונדאג שסביבתינו תהיה נקייה יותר, רק כך נשמר את הסביבה ונרגיש שנעים לנו.

ביום חמישי התכנסנו לכמעט שבת סביבתית בחצר האחורית. היתה רוח נעימה ,ישבנו על המחצלות וצפינו בהופעות המקסימות של כל השחריות.

בתחילת השבוע ילדים רבים מהמרחב נסעו לכנס מוסיקלי בכרמיאל עם מקהלת בית הספר. היה מרגש לראות את ילדינו עולים על הבמה ושרים .הם הופיעו מקסים בניצוחה של יעל המורה המוכשרת.

אנחנו לקראת שבוע מיוחד נוסף.. ביום רביעי נצא לטיול השנתי והמרגש. נטייל בכרמל ובעין יזרעאל. נדבר בשחריות השבוע על הטיול ונתכונן גם בהיבט החברתי (מי ישן עם מי באוהל וכד..), נדבר על נושא החטיפים והלינה בכלל ונדאג לדבר איתכם ההורים גם. אנא פנו אלינו החונכים בכל שאלה ונשמח להקשיב ולעזור.

 

שיהיה לכולנו שבוע נפלא

אלון,ארז ואריאלה
Comments