23-27.2.14

פורסם: 1 במרץ 2014, 10:21 על ידי: Uri Elasar

השבוע החולף היה עמוס כל טוב! ביום שני קיימנו את יום הקולנוע המיוחל. בילינו בסדנאות מהנות ומעניינות , צפינו בסרטים שהכנו ואכלנו פופקורן. ביום רביעי יצאנו לטיול נפלא בנהלל בעקבות המטמון שהוטמן היטב בתיקם של המורים! הילדים ביצעו את המשימות שבפתקים היטב והכל מתועד..

אצל אריאלה בשחרית השבוע שיחקנו "סרדינים" בחוץ , למדנו את משחק "המטבע" ,דברנו על צוות קליטת ילדים ומשמעותו וביום חמישי עשינו באוהל שארז בנה עם ילדי "פה בסביבה" פיקניק בוקר וסיפרנו סיפורי סבתא..

אצל ארז השבוע-

לאחר שבועיים של הכנות, חזרות וצילומים הגיע יום הקולנוע. יום מקסים ומושקע שהילדים מאוד נהנו בו. כמובן שגם ראינו את הסרט שלנו. הילדים מאוד התרגשו, חלקם אף היה נבוך מעט, ונראה שכולם היו מרוצים מהתוצר. כל הכבוד לכולם!!

ביום שלישי סיכמנו את תהליך הכנת הסרט וצפינו בו שוב, בהקרנה פרטית...

ביום רביעי שיחקנו "תפסוני" ובהמשך היום יצאנו לטיול "חפש את המטמון" ברחבי נהלל...

ביום חמישי החלטנו לסכם את השבוע ולתכנן את השבוע הבא. הילדים החליטו שביום א' אחרי שיחת- איך היה בסופ"ש, נצא לשחק בחוץ, ביום ב' נשחק דיגליים(אולי יהיה לנו מסטר שף מרחבי...), ביום ג' מעגל הסכמה, ביום רביעי מתוכנן פיקניק(כל ילד יביא משהו מהבית).... וביום חמישי סיכום ותיכנון מחדש....

אצל אלון השבוע דיברנו על הסרטון שעשינו ליום הקולנוע וניסינו להפיק לקחים איך אפשר לשתף פעולה בצורה טובה יותר , על פי הצעה שהעלה אורי אביב התחלנו לנהל דיונים בצורה של סדר דוברים ובהחלט יש שיפור ברמת ההקשבה בשחריות. העלנו אפשרויות חדשות לפעילויות בשחריות כמו להביא נושא מעניין לדיון או להרחיב את מעגל המשחקים שאנו משחקים בשחריות, הכוונה שהתלמידים יקחו יותר אחריות על הפעילויות בשחריות.

שלכם

א.א.א

Comments