2-6.3.14

פורסם: 8 במרץ 2014, 5:13 על ידי: Uri Elasar

השבוע סוף סוף הוצאנו לפועל את הרעיון הנפלא של ליאן ושל גוני "מאסטר שף " מרחבי. הילדים התבקשו להביא מנה טעימה למשחק ניחושים ואו לארוחת הבוקר המשותפת. כל המנות היו מושקעות מאוד, טעימות והיה מגוון נהדר. יואב,ארז,אלון ואריאלה טעמו וניסו לנחש מי הכין מה. ארז הצטיין בניחושים ונהנינו מאוד מהטעימות ומהאוירה. הילדים נהנו מכל המנות אחרי שטעמנו והיתה ארוחה מוצלחת מאוד. השמועה שבמרחב צעירים מתקיימת ארוחה גדולה רצה מהר והמורים הגיעו להגיד שלום ולטעום. זו היתה בהחלט חוייה נעימה ורעיון מבורך.

השבוע השחרית של אלון היתה בסימן ימי הולדת , ביום רביעי חגגנו יום הולדת לעלמה עם עוגה טעימה וחידון . גם לרוני ולמתן היו ימי הולדת השבוע ונחגוג להם בהמשך . ביום חמישי רוני ארגנה משחק כייפי ושוב הראתה את כושר הארגון שלה. אני רוצה להודות לכל חבריי השחרית על זה שהם מאוד פעילים בעשייה בבית הספר , כמעט בכל הועדות יש לנו נציגים שתורמים רבות ברעיונות ובעשייה – ישר כוח!

אצל אריאלה בשחרית השבוע פתחנו בסיפורים מסוף השבוע אך בצורה מבולבלת וניסינו לנחש מה אמר כל אחד. שיחקנו בחוץ השבוע תופסת שרשרת, תופסת דילוגים ושבעה מקלות. ביום רביעי שיחקנו משחק דרמה שסחף את הילדים להשתוללות חיובית ושחרור .צחקנו המון והיה כיף לראות את הילדים במצבים לא רגילים.לקראת פורים אנחנו קצת משנים אוירה..

בשחרית של ארז, ניסינו השבוע להתנהל לפי מה שקבעו הילדים ביום חמישי בשבוע שעבר. למעט שינויים קלים, שמרנו על הסדר שנקבע. ביום ראשון שמענו חוויות מסוף השבוע ויצאנו לשחק בחוץ. ביום שלישי הייתה שיחה מעניינת על יום מוזיקה שרוצים לארגן בביה"ס. הילדים שיתפו בדעותיהם, בעד ונגד, איך נראה להם זה צריך להתנהל ואפילו היו רעיונות לסדנאות בנושא.

ביום רביעי שיחקנו דיגליים במגרש, כל הילדים השתתפו ומאוד נהנו.

בסיכומי היום אנחנו ממשיכים לקרוא את הספר שלנו. בפרק שקראנו ביום רביעי סופר על המלטה של גורי חתולים, דבר שעורר שיחה על חוויות אישיות של ילדים. מקוצר הזמן המשכנו את סיפורי החוויות ביום חמישי בבוקר. לחלק מהילדים הדברים לא היו כל כך נעימים והם ביקשו לצאת החוצה....

בנוסף, דברנו על פורים ועל מה שהולך להיות לאורך השבוע, כמו כן תכננו מה נעשה בשחריות בשבוע הבא.

ביום חמישי פתחנו את אירועי פורים בכמעט שבת חגיגית בחוץ.היה מיוחד ושונה.היו הופעות ריקוד ,דרמה ומוסיקה והיה מאוד שמח ובהחלט מרגישים שהאוירה משתנה לקראת החג. בשבוע הקרוב כל יום יהיה קצת מיוחד.ביום ראשון צבעים,ביום שני מסיכות, יום שלישי בנים בנות וביום רביעי אקססוריז.. ביום חמישי כל אחד יבוא מחופש ויהיו תחנות כיפיות, מוסיקה והופעות!! פורים בשטח וכולנו במתח..

מאחלים לכולם שבוע שמח ,באוירה פורימית חיובית ומצחיקה, חג בטוח ונעים.

 

אלון, ארז ואריאלה. 
Comments