2-6.2.14

פורסם: 8 בפבר׳ 2014, 1:06 על ידי: Uri Elasar

שבוע נעים עבר על המרחב למרות שהרבה חולים וחסרים לנו.

השבוע אצל אריאלה התחלנו בסבב "משהו מבאס שהיה לי ומה אני מאחל לעצמי לשבוע הקרוב", סבב בו כולנו השתתפנו ושיתפנו קצת מתוך עולמינו.

נבחר צוות בשחרית שישב מספר פעמים במהלך השבוע להחליט מה יהיה התסריט לסרט אותו נצלם ליום הקולנוע הממשמש ובא,חילקנו תפקידים ואפילו כבר פצחנו בחזרות ..

קראנו סיפור משל ודיברנו עליו, סיפור על כמה הדמיון עוזר לנו ועד כמה הוא חשוב בחיינו במיוחד במצבים קשים בחיים.

באסיפה החשובה השבוע דיברנו על חשיבות הסדר והנקיון בבית ספרינו ועד כמה אנחנו צריכים להיות מודעים לסביבה בה אנו נמצאים שעות רבות ביום . הגענו לכמה מסקנות מהותיות שאחת מהן היא שלא מתחילים פעילות או שיעור במרחב מבולגן ומלוכלך ושכולנו, גם צוות וגם תלמידים, שותפים למאמץ להביא את המרחב למצב בו נעים להיות בו.

הטיול השבוע היה טיול בחירה אך כאשר הגדרנו שזה טיול "כיבודים" ושכל אחד יכול להביא כיבוד לכולם,אחוז גדול מאוד מהמרחב בחר לצאת לטיול וגם אנחנו הצוות שמחנו לצאת כולנו והיה נעים וטעים. שיחקנו דגליים וקפצנו בחבל ורוב הזמן היתה אוירה טובה ומגבשת.

באחד הבקרים, שיחקנו יחד כל המרחב את המשחק "בננה" והיה ממש כיף יחד.

ביום חמישי, אורי שחר חגג יום הולדת והביא כיבוד לשחרית. ביום שני נחגוג לו יחד עם הוריו בשחרית.

חגגנו גם לאלון המורה יום הולדת ביום חמישי ובזמן שירת הששבש שלו בכמעט שבת, הילדים מאוד פרגנו וראו עד כמה אלון שלנו אהוב ומוערך. זה היה מרגש!

אצל ארז השבוע-

ביום שני למדנו לשחק "דיגליים קטנים", בשלישי שיחקנו עם כל המרחב "בננה", וביום רביעי שיחקנו שוב דיגליים... ביום חמישי המשחק "מה בקופסא" השתנה מעט ל"מה בשקית", עינב הביאה לשחרית אוסף מחדדים שהיה של אבא שלה. אוסף מרשים של מחדדים ישנים מברזל. הילדים לא הצליחו לנחש ובסוף עינב גילתה לנו... תודה.   התחלנו לעבוד על הסרט לקראת יום הקולנוע בעוד שבועיים  ובחרנו צוות תסריטיים שכולל את נועם, עדן, איתי, עמליה וארז. בשבוע הבא נבחר תפקידים ונתחיל לעבוד על הסצנות שיהיו.   עמרי רייפר ונוגה חולים כבר הרבה זמן ומאחלים להם החלמה מהירה ושיחזרו במהרה אלינו.

אצל אלון השבוע-                                                              

התחלנו לעבוד על התסריט לסרט אקשן שלנו, גילינו שלא קל לנו לנהל דיון,להעלות הצעות ובעיקר לא קל לנו להגיע להסכמות. ביום שני חגגנו יום הולדת לאביב עם חידון ועוגה טעימה. התחלנו לחשוב על פעילות מרחבית בסגנון מאסטר שף בה יביאו התלמידים מטעמים שהכינו בבית וצוות שופטים מקצועי ומסור יצטרך לנחש מי בישל מה!

ביום רביעי עשינו שחרית ספורט. חלק מהבנות התאמנו בהתעמלות אומנותית וחלק שיחקו כדורסל.

בשבוע הבא נמשיך לעבוד על הסרט שלנו.

אנא קחו את הבגדים שלכם מהארגז הגדול לפני שהם יועברו לתרומה ולתשומת ליבכם- הכינה נחמה מבקרת אותנו גם בעונה זו אז אנא הישמרו.

מאחלים לכולם המשך בריא ומלא כוחות ושמחה לקראת יום הקולנוע ופורים בקרוב..

להתראות אלון,ארז ואריאלה.
Comments