19-23.1.14

פורסם: 25 בינו׳ 2014, 6:20 על ידי: Uri Elasar

שבוע ראשון של מחצית שנייה וכולנו עסקנו בניסיון להתרגל  למערכת החדשה. התרגשות של התחלה, לחלקנו שעורים חדשים עם מורים וילדים אחרים, זמני חונכויות השתנו ובכלל, כל אחד לומד להכיר, מה הוא לומד ובאיזו כיתה...

השבוע בשחרית של אלון, בעקבות כמה אירועים שהיו בשבועות האחרונים התבקשו הילדים להגיד  כל דבר שנראה להם שלא מכבד את הפרטיות שלהם, והדגשנו את העובדה שאחד העקרונות החשובים ביותר בבית ספרינו הוא הרגשת הביטחון של הילדים. ביום שני כרגיל אכלנו מצוין, מתן הביא עוגת גבינה עם ביסקוויטים שהייתה מצוינת ואיתן הביא  עוגת אגסים נפלאה. ביום רביעי יצאנו לשחק כדורסל : הנבחרת של הבנים הייתה נגד הבנות כשאני שחקן החיזוק של הבנות , המשחק התעלה לרמה גבוהה והבנים הובילו ברוב שלבי המשחק עד שבסוף המשחק הסתיים בתיקו , איתן ואורי הצטיינו אצל הבנים ואצל הבנות מעיין שיחקה מצוין ואף קלעה סל מכריע. ביום חמישי קבענו, שבימי רביעי, באופן קבוע תתקיים שחרית ספורט בשביל להוריד את האוכל מיום שני..

אצל ארז, לצד כל השינויים של תחילת המחצית, אנחנו שומרים על השיגרה. משחקים מחבואים ו"שוטרים וגנבים", מספרים חידות ושאלות טריוויה, ממשיכים לקרוא בסיכומי היום את הספר שלנו, ומשמרים את הדברים הקבועים שהילדים אוהבים. בתחילת השבוע עשינו קצת סדר בתפקידי הניקיונות שנעשים בכל סוף יום. חידדנו את התפקידים של כל אחד ואחת. כשחרית, יש לנו אחריות לסדר ולנקות את כיתת חצר, ואת כל החצר המרכזית של ביה"ס, בנוסף, אנחנו דואגים לרוקן את הפחים ולהשקות את הצמחים . יש לנו הרבה עבודה, אשר מצריכה יעילות ושיתוף פעולה של כל הילדים כדי לעמוד במשימה.

אצל אריאלה השבוע שיחקנו שבעה מקלות, סיפרנו סיפורים קצרים עם מוסר השכל ודיברנו עליהם.

אסיפת החובה השבוע העלתה את נושא הועדות ואישורן. הרבה ילדים הצטרפו לוועדות השונות המחצית וכולנו הצבענו לאשר זאת. חשוב להגיד שהנציגות של המרחב שלנו גדולה ומשמעותית ביותר בועדות!!

ביום רביעי יצאנו לטיול ספורטיבי, שהיה מאוד מהנה. אנחנו שמחים לציין את הילדים מהמרחב שלנו שנמצאים בועדת טיולים ולקחו חלק פעיל ומשמעותי בתכנון הטיול והפעלת התחנות בו- מתן, דוד, גל ועומרי- כל הכבוד!!

השבוע אנחנו סוגרים את המערכות החדשות של הילדים. כל מי שרוצה לעשות שינויים אחרונים, במידת האפשר כמובן, יפנה לחונך שלו ויעשה זאת בעזרתו.

 

מאחלים לכולם מחצית שנייה טובה ומוצלחת!

א.א.א.

אריאלה, אלון וארז.

Comments