16-20.14

פורסם: 22 בפבר׳ 2014, 9:28 על ידי: Uri Elasar

עוד שבוע עבר בו עסקנו הרבה בצילומים ובענייני הסרטים השחריתיים לקראת יום הקולנוע שיתקיים ביום שני הקרוב. היינו כל כך עסוקים בכך שלא הספקנו לארגן את המאסטר שף המרחבי. אל דאגה ,גם את זה נעשה בקרוב!

אצל אריאלה השבוע סיימנו לצלם את הסצנות הדרמתיות והילדים היו מצחיקים ומאוד נהנינו. בהחלט יש המון כישרון משחק וזוהי ממש הזדמנות להוציא מהילדים את הכישרון הדרמתי, להעיז להגזים ולהיות משוחררים ומצחיקים. היה ממש מהנה וכולם רצו להשתתף ולקחת חלק.

חגגנו השבוע יום הולדת לשירה פינטו המתוקה. היא הזמינה את רוני מהשחרית של אלון להצטרף ליום ההולדת והיה מאוד יפה לגלות שהילדים מכירים את שירה טוב .שיחקנו משחק ששירה בחרה בחוץ ואכלנו עוגה נהדרת.

שבוע שעבר והשבוע שיחקנו במרחב "מנקלה", משחק שהפך אהוב על הילדים ומאוד מעסיק בעיקר את הבנים אך לא רק.

בשחרית של ארז השבוע היינו עסוקים בעיקר בעשיית הסרט שלנו. כל הילדים שיתפו פעולה וגילו יכולות משחק שלא מביישות את הבימה.... אין ספק שכל העשייה גיבשה מאוד את הקבוצה והיא עוד חלק בתהליך שאנחנו עוברים מתחילת השנה. מעניין מאוד לראות ביום שני איך יצא הסרט.... בינתיים איתי חזר אלינו מחופשה וגלי חסרה לנו כי השבוע היא נסעה לחופשה...

בשחרית של אלון היינו גם כן עסוקים עם הסרטון, לא היה קל להגיע להסכמות ולשתף פעולה על מנת להגיע לתוצאה טובה אבל .....  הסרטון יצא יפה! ורואים בקטעים שרוב ילדי השחרית השתתפו ונהנו מעשיית הסרטון , אנו עדיין משתדלים בשבועות האחרונים לשים דגש על תרבות דיבור בשחרית ובהחלט מפלס הרעש ירד אך עדיין יש למה לשאוף....

 

שלכם

א.א.א

Comments