10-15.5.14

פורסם: 17 במאי 2014, 4:20 על ידי: Uri Elasar

התחלנו את השבוע אצל אריאלה בשחרית משחקים עם שני ילדים חדשים שיצטרפו בשנה הבאה ובאו להתרשם. גוני ויובל ליוו אותם בצורה נהדרת ונתנו להם הרגשה טובה.

ביום שלישי קיימנו מעגל הסכמה על הצעת חוק שהציעה אלה ואחר כך יצאנו לשחק בחוץ. ביום רביעי קיימנו שחרית משותפת עם השחרית של אלון והיה מאוד מוצלח ונעים. יצאנו החוצה ושיחקנו יחד. מרענן ונעים לעיתים לעשות ביחד שחרית!

בחמישי יובל וגוני הכינו לנו שחרית שוקולד שכללה שירה עם ליווי של יובל בגיטרה, הכנת מאפינס ובתים של עמי ותמי, רק שהיינו קצרים בזמן אז לא כל כך הספקנו הכל אך יובל וגוני השקיעו מאוד והיה נעים וטעים! בסוף היום התאספנו בחוץ לכמעט שבת ריקוד- בה נהנינו מאוד מהופעות ריקוד רציניות וגם מצחיקות.

בשחרית של ארז המשכנו את חגיגות יום העצמאות בחגיגות ימי הולדת. ביום שני חגגנו יום הולדת לנועם עם משחק החבילה שנועם אירגנה וכמובן שקינחנו עם עוגת מייפל טעימה. ביום רביעי חגגנו לגלעד ועמית. ערכנו את החידון המסורתי ובשחריות של תחילת שבוע הבא הם יבחרו במה נשחק. וכמובן שגם כאן היו לנו מאפינס טעימים שעמית הכין, גם לשחרית בבוקר וגם בסיכום היום. מזל- טוב לכולם!

ביום רביעי היה טיול בחירה למכוורת של משק דרומי בנהלל. יצאנו כ- 15 ילדים מהמרחב שלנו בנוסף ל-15 ממרחב ניצנים. קבלנו הסבר מפורט מעלי דרומי, בעל המשק, על הדבורים ותהליך ייצור הדבש. ראינו את תהליך רדיית הדבש וכמובן שטעמנו הרבה דבש ודונג מתוקים וטעימים. נראה שהילדים נהנו מאוד והפיקו למידה מעניינת

בשחרית של אלון שיחקנו השבוע משחק הקרוי " כל מי" ואפילו שיחקנו בו כשאירחנו את השחרית של אריאלה ביום רביעי. ביום חמישי קיימנו דיון בנושא יותר רציני פרשת משפטו של ראש הממשלה לשעבר אולמרט , התלמידים התעניינו ברובם ורצו לדעת מה המשמעות של מושגים ששמעו לאחרונה כמו שחיתות , שוחד וכו.

התלמידים רצו לראות איך נראה פרויקט הולילנד בתמונות וקבעו כמעט פה אחד שהוא מכער את העיר ירושלים.  J

שלכם

א.א.א..

Comments