סיכום שבוע לפני חנוכה

פורסם: 1 בדצמ׳ 2018, 13:01 על ידי: Lee Van Spier
הורים ותלמידים יקרים,
עדכונים מהשטח:
בהאנגר נערך השבוע מפגש שיתוף ראשון. מטרת המפגש היא לחלוק למידות, הצלחות, קשיים, תהליכים אשר קורים בהאנגר בכדי להעשיר את התלמידים, לתת השראה ולעזור האחד לשני. המפגש מעצים לאלו אשר מציגים בו ואנחנו עדיין בתהליך של דיוק דרך העבודה. במפגש הוצגו קבוצות למידה שונות, תוצרים של זמנים שונים וטעימות קצרות מפעילויות שונות בהאנגר. פתחנו את המפגש בקטע של תאטרון מתוך זמן תאטרון המתקיים בהאנגר והמשכנו ב"שירה מדוברת" (מוכר גם כפואטרי סלאם) שעסק בתסכול וחווית אי הצלחה. מצורפות תמונות מהאירוע בהמשך...

בגרויות: בשבועיים האחרונים נערכו מבחן ראשון באנגלית 3 יח"ל ובדקדוק. על אף החשש והלחץ של התלמידים אשר עולה לעיתים. ההצלחה הייתה רבה וההפתעה הייתה בעיקר לטובה. מדובר במבחנים במתכונת של בגרות אשר מדמים בצורה טובה מבחני בגרות. עשיית המבחנים נותנת לתלמידים חוויה של יכולת לערוך ולהשתתף במבחני בגרות.

האקדרון - מדי שנה יוצאים חלק מתלמידינו להשתתף בתחרות תכנות, עיצוב ובנייה של רחפנים במרכז MOONA אשר בגליל. השנה זכו גילעד, אופיר ואלון בתחרות במקום הראשון בפרויקט מרתק אשר כלל צילום ועיבוד תמונה. כל הכבוד לצוות

הרצאות - פתחנו בסדרת הרצאות בנושא "בונים חיים". הרצאה אחת הייתה בנושא הכנה לצו ראשון ולצבא בכלל. השנייה הייתה בנושא שירה מדוברת או פואטרי סלאם. שמענו, למדנו וכתבנו, תודה רבה לכל ההורים המתנדבים. 

מרחב בוגרים - כמרחב  זרמנו לתוך משחק ספונטני של מחניים, בוגרים נגד טיפקס... לאחר שני ניצחונות רצופים יצאנו כולנו, מורים ותלמידים כאחד, שמחים ומאושרים. 

כמ"ש - לאחרונה הוחלט באסיפה להפוך את הכמ"ש לאירוע חובה קצר לכל בית הספר. אנו שמחים לראות את חלק מתלמידינו הגדולים לוקחים אחריות וחלק בעיצוב והפעלת הכמ"ש מה שעושה אותו לרלוונטי יותר עבור כולנו.

לסיום - ביום שלישי נצא לחופשת חנוכה. חופש של שבוע אחד ואחריו תקופה רצופה עד המחצית כמעט. השתמשו בזמן הזה לנוח ולחזור עם כוחות מחודשים. 

אוהבים, תמיד פה בשבילכם.
צוות המרחב. 
Comments