סיכום שבוע 8.2.2020

פורסם: 8 בפבר׳ 2020, 11:46 על ידי: Lee Van Spier   [ עודכן 8 בפבר׳ 2020, 11:47 ]
הורים יקרים שלום, 

היה לנו שבוע גדוש כל טוב: 

השבוע, ביום שלישי, צפינו, שני המרחבים בהופעת ספוקן וורד של אסף שנהב וגלעד בלום. תכני ההופעה נגעו בנושאים מעניינים ובוערים בחברה שלנו. הקטעים העבירו את הצופים טלטלה רגשית בין נושאים כואבים לבין צחוק גדול מקטעי נונסנס. ההופעה הייתה מרתקת והחבר'ה נהנו. 

ילדי כיתה י"א נבחנו בבחינת בגרות חיצונית לראשונה בהיסטוריה! כל הכבוד לילדים ולניר על המאמץ והנחישות להגיע לרגע מוכנים במיוחד! 

ילדי כיתה י"ב נבחנו בבחינת בגרות בע"פ באנגלית. כל הכבוד לכולם!! 

במרחב צעירים היה בוקר מרחבי משמח השבוע. הילדים חולקו לקבוצות וכל קבוצה קיבלה משימה, שהייתה צריכה לעמוד בה בתוך חצי שעה. לאחר מכן, התכנסנו כולנו לבוקר שכלל חידון, חיקויי מורים מצחיקים, משחק מרחבי וכדורי שוקולד טעימים! 

עוד במרחב צעירים התחילו לאחרונה לחשוב על נסיעה לפולין, שאם אכן תצא לפועל, תהיה בקיץ 2021. מלוות את הפרויקט סהר ונבט. 

ילדי כיתה י"ב התחילו מפגשים עם ברברה לקראת תהליך הסיום והפרידה מבית הספר. דיברו, הקשיבו ל"הייתי והיינו" של שלמה ארצי וחשבו על היכן היו לאורך שנותיהם בבית הספר. 

במעשה של י"א וי"ב סיימו את ציור הקיר משבוע חצר, נמשכה העבודה על האוטו כדי שיהפוך לפינת ישיבה בעזרתו של נצר (הורה של ילדות במרחבי ביטלס וכוורת), התחילו לתכנן יום פעילות בית ספרי בנושא "נגישות". קבוצה נוספת עובדת ביחד עם ילדי מרחב ביטלס על פורים בסימן "אגדות" וקבוצה נוספת התחילה לחשוב על ערב הסיום המשותף של י"א וי"ב שככל הנראה יתקיים ב 20.6 או ב 23.6 (הודעה מסודרת תצא לכשיקבע התאריך הסופי). 

שבת שלום! 
צוות המרחב

Reply
Forward

Comments