סיכום שבוע 26-30/10/2014

פורסם: 1 בנוב׳ 2014, 12:27 על ידי: Ziv Rotblit

זהו, הסתיו רשמית פה. מתחילים שבוע עם שמש וממש חם ומסיימים עם גשם רציני, מופע קשתות מרהיב ובוץ יזרעאלי משובח וטובעני. כל מי שסידר ארון לחורף קילל את עצמו בתחילת השבוע והזיע בתוך הסווטשירט וכל מי שעוד לא הספיק לסדר הגיע לסוף השבוע קפוא מקור או בשילוב האולטימטיבי של סנדלים וגרביים. עונת מעבר מבלבלת בדיוק כמו שצריך. קריר לכם? בואו להתחמם איתנו בהעלאת זכרונות מהשבוע שהיה.
הדמוקרטיה שלנו דורשת פתיחות לשינויים וגמישות. זיו חווה זאת על בשרו כשבסוף השחרית של יום א' הילדים התעקשו להישאר עוד כמה דקות כדי להחליף חוויות מסוף השבוע. אז נשארנו והחלפנו וזיו יצא מבסוט במיוחד מהילדים הדעתניים שלנו שלא הסכימו לוותר על מה שהם אוהבים גם אם זה קיצר להם את הזמן הפנוי לפני השיעור. אצל אור התחלנו סבב בו אחד הילדים אחראי על ניהול מעגל ההסכמה. השבוע היה תורו של נטע אשר שעשה זאת בהצלחה רבה. המשכנו גם בפעילות הבאת חפצים שמשמעותיים לנו. מאיה סיפרה לנו על משפחתה בעזרת חפץ שהביאה מחדרה ונטע מינצר הביא אזניות מיוחדות וסיפר לנו על אהבתו הגדולה לצילום משחקי מחשב. לקראת יום ההורים בשלישי בלילה הכנו לכם גם הפתעה וכל ילד אמר משפט אותו הוא נוהג להגיד בבית. אתם כמובן עשיתם עבודה נהדרת בזיהוי המשפטים.
אצל זיו ניצלנו ימים אחרונים של שמש ויצאנו לשחק בחוץ. גם משחק תופסת או "מתחת למים" (שילוב מתוחכם בין תופסת למחבואים) מלמד אותנו המון, מגבש וחוץ מזה מוסיף לנו הנאה רבה. בחמישי התארגנו לארוחת בוקר וכל הילדים שיתפו פעולה והביאו את מה שהתחייבו לו. אכלנו אוכל מזין (ג'חנונים, פנקייקים, משה בתיבה ושוקו) ונהנינו מהחברה הנעימה. אצל אור התחלנו לדבר על רבין לקראת יום השנה להירצחו. דיברנו על מי הוא היה, מה הוא עשה ומה קדם לרצח. דיברנו על השסעים שהיו קיימים בחברה אז ובדקנו אם הם עדיין קיימים גם היום. לקראת יום הזיכרון לרבין ננסה גם להשכין שלום בתוך החברה הישראלית. זה בטח לא יהיה מסובך...
אז לקראת השבוע החדש נחזיק אצבעות לגשם שימשיך לרדת ונקווה שהסופ"ש הגשום הוא סנונית ראשונה של חורף גשום. מזכירים לכם גם שאם יש לכם ששבש, שחמט, דמקה, משחק לוח או קופסא שאתם רוצים לתרום לנו אל תתביישו. אין כמו לשחק עם חבר במרחב בוגרים כשבחוץ יורד גשם.
שבוע טוב לכולם!
מור, אור, אייל וזיו 

Comments