סיכום שבוע - 19-23.1.14

פורסם: 25 בינו׳ 2014, 6:37 על ידי: Uri Elasar   [ עודכן 25 בינו׳ 2014, 6:40 ]

אחרי חופשת סמסטר ארוכה במיוחד (מה לא עשינו בה? היינו בחו"ל שלוש פעמים, עשינו את שביל ישראל, רצנו מרתון, סיימנו את הדוקטורט והתחתנו פעמיים) חזרנו בכוחות מחודשים והתחלנו בתנופה גדולה את מחצית ב'. קורסים חדשים, מערכות תלמידים חדשות, שינויי חדרים והמון המון התרגשות. היה שבוע עמוס על גבול הטירוף אבל אין על התחלות חדשות. אז מה היה לנו?
אצל זיו פתחנו את השבוע בסיפורים מהחופשה הקצרצרה (בקושי חמשוש) שהיתה לנו ואיכשהו הגענו לדבר על חלומות רעים. הילדים חלקו איתנו סיוטים שונים שהיו גם מפחידים וגם מצחיקים וכולנו נשמנו לרווחה שאלה רק חלומות ולא המציאות. אצל אייל ואיריס סיימנו לסכם את המחצית שעברה ואותגרנו במשימה בלתי אפשרית- איך הופכים שטיח כשכולם עומדים עליו. זה לקח קצת זמן, אבל בסוף הצלחנו לפצח את האתגר הלא כל כך פשוט הזה. טום קרוז לא היה עושה את זה יותר טוב מאיתנו. בשחרית של אור התחלנו לגבש יחד תסריט לקראת הסרט השחריתי שאנחנו מתכננים לעשות. המון רעיונות הועלו ואיכשהו מזה הצלחנו לגבש רעיון אחד לסרט שיכבוש את העולם. בעוד 30 שנה כשישאלו אתכם איך הוקמה נהלליווד, תדעו בדיוק שזה התחיל כאן אצלנו. במסגרת כיבוש עולם הבידור עשינו גם קריוקי בחדר מחשבים וגילינו כמה כשרונות מבטיחים, נספר לכם על זה כשהצפצוף באוזניים מהזיופים יעבור. אין שבוע אצלנו שעובר בלי איזו חגיגת אוכל והפעם היתה זו השחרית של אור שנהנתה מארוחת בריאות של חטיפים ומיצים. שיחקנו משחק בו כל אחד מוזג שתייה למי שלידו ועל הדרך גם נותן לו מחמאה כלשהי. בהתחלה זה הלך קצת קשה אבל הילדים נכנסו לעניין והחמיאו אחד לשני בנדיבות רבה.
ביום שני בערב פגשנו אתכם לאסיפת הורים לסיכום מחצית א'. אסיפות ההורים האלה ממלאות אותנו גאווה לא פחות משהן ממלאות אתכם ותמיד נחמד לנו לספר על ההישגים של הילדים ולהשוויץ בהם. חלק מהילדים הצטרפו לאסיפת ההורים וביום שלישי בשחרית של זיו דיברנו על החוויות שלהם מהמעמד. הנושא היה "מה לא רציתי שהחונך יספר להורים והוא בכל זאת סיפר" (זה השם הכי קצר שהצלחנו לחשוב עליו, הקופירייטר שלנו בחופש) אבל מהר מאד זה הדרדר (שוב) ל"פאדיחות שההורים שלי עושים לי". לא ברור למה (ממש...) אבל נראה שזה אחד הנושאים החביבים על הילדים... תמשיכו לעשות להם פאדיחות, תמשיכו. אצל איריס ואייל אילתרנו משחק קליעה למטרה שהפך ללהיט. אצל אור התחלנו לגבש את רעיון הטיול המרחבי שאנחנו מתכננים לכפר יהושע, פרטים נוספים על הטיול המתוכנן בשבועות הקרובים. תספורת של אחד הילדים בשחרית של זיו הובילה אותנו לשיחה על אסונות השיער הגדולים ביותר שקרו לנו ובדרך נוספו לזה גם התיכנונים הראשוניים שלנו לתחפושות לפורים הקרוב. אנחנו עדיין מתלבטים בין מלכת אסתר לליצן, מה אתם אומרים?

מצפה לנו שבוע מרגש של הגרלות, סגירת מערכות אישיות והמון לימוד משמעותי. בא לכם להצטרף?

איריס, אייל, אור וזיו.

Comments