16-20.2.14

פורסם: 22 בפבר׳ 2014, 9:26 על ידי: Uri Elasar

יום הקולנוע המתרגש ובא הכניס את כולנו לקדחת צילומים. תסריטים נכתבו ושוכתבו שוב ושוב, תפקידים חולקו ושוב חולקו ואז חולקו שוב, סרטים צולמו באלפי טייקים ונשלחו לשולחנות העריכה שם עורכים מיוזעים חותכים ומחברים סצינות מופת שישנו את פני הקולנוע לעד. תאמינו לנו, מזל שאנחנו עובדים בבי"ס ולא בהוליווד, לא היינו עומדים בלחץ הזה. עולם הזוהר הוא מקום תובעני וקשה וכנראה לא מתאים לנו, על אף שללא ספק היינו נראים מ-ה-מ-ם בשמלת מעצבים על השטיח האדום.
אצל זיו מלבד עבודה קשה ודיונים אין-סופיים על הסרט שיחקנו גם משחקי חברה וגיבוש בהם למדנו את השיעור החשוב שכדאי ללמוד לחלוק כסא עם עוד אנשים בעיקר אם מנחה השחרית מחליט להוציא עוד ועוד כסאות החוצה (הכל כחלק מהמשחק). אצל אור ניסינו לשכלל את נקיונות סוף היום שלנו. החלטנו שבהתחלה מתאספים כולם יחד ורק אז יוצאים לנקות. היו מעט טענות ומחאות אבל בסה"כ הילדים שיתפו פעולה, בואו נקווה שזה יהפוך את זמן הנקיונות למעט נעים יותר לכולנו. זה מזכיר לנו את החלטת האסיפה שסיפרנו לכם עליה בשבוע שעבר לפיה הבוגרים נשארים בסוף כמעט שבת כדי לנקות ולסדר את המבואה. סיפרנו לכם שההחלטה עברה במחטף בגלל היעדרות הבוגרים מהאסיפה אך בדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה, ההחלטה מחייבת. ובכן, גם השבוע הבוגרים נשארו בסוף יום חמישי לסדר את המבואה ועשו זאת בלי חשק אבל בכל זאת עשו. האם הלקח נלמד והופנם? האם הבוגרים ישתתפו מעתה בכל האסיפות? נשאר יחד איתכם בציפייה מתוחה לעידכונים בשבועות הבאים. אצל אייל ואיריס אירחנו את אורי שדיבר איתנו על דברים שקשה לנו לקבל בעצמנו ואצל אחרים וסיפר לנו סיפור אישי שלימד את כולנו שיעור חשוב. המשכנו גם להתאמן אימונים אינטנסיביים לקראת טורניר המחניים המרחבי. קפיצות סקי ב 5000 קמ"ש באולימפאדת החורף נראות לכם קשות? בואו תראו אימון מחניים אצלנו. זאת אינטנסיביות! זאת הקרבה! זה מתח! איזה טורניר הולך להיות לנו.
אבל השיא השבועי היה ללא צל צלו של ספק הטיול השבועי. השבוע היה טיול רשות ומנסיוננו מעט מאד בוגרים יוצאים לטיולי הרשות (בממוצע 4.36785 בוגרים בכל טיול רשות). השבוע לעומת זאת נתנו לבוגרים להיות שותפים מלאים להחלטה לאן לצאת (בכל זאת זה בי"ס דמוקרטי) וההצלחה היתה ענקית. כל ילדי המרחב (!!!) יצאו לטיול לגבעת השועלים, מקום קסום ואגדי שנמצא בדיוק באמצע הדרך בין נהלל לכפר יהושע. אז אמנם שועלים לא מצאנו על הגבעה אבל מזג האוויר היה נפלא (עדיין חבל לנו שהחורף הזה שכח מה זה גשם), הבוגרים צעדו במורל גבוה ובנחישות והיה פשוט כיף. גילינו שכשנותנים לבוגרים להיות מעורבים בתכנון הטיולים, וכשהטיולים מתאימים לגילם וליכולותיהם, ההצלחה מובטחת. מאחלים לכולנו עוד טיולים כאלה.
מצפה לנו שבוע של הקרנות בכורה ופופקורן ואז מתחילים להתכונן לפורים שנמצא ממש מעבר לפינה. אירוע רודף אירוע אצלנו ואין זמן לעצור ולנוח.

שיהיה לכולנו שבוע מהסרטים,

איריס, אייל, אור וזיו

Comments