סיכום שבוע – חזרה מחופש פסח 13-16/4

פורסם: 18 באפר׳ 2015, 2:50 על ידי: dalia s

 אחרי שבועיים וחצי של חופש, רווי בחוויות משפחתיות בטבע ובבית, חזרנו כולנו השבוע, תלמידים וצוות, לבית הספר. ביום הראשון היה כייף גדול להיפגש ולהתרגש ביחד, ביום השני כבר הרגשנו את הילדים מתגעגעים אליכם ההורים, ומין נפילת מתח קלה בין כולם. זה כמובן מאד טבעי, ואנחנו היינו כאן כדי להכיל ולהקשיב.

ביום רביעי התחלנו לגעת בנושא 'יהשואה', דיברנו על הצפירה שצפויה להישמע מחר, וקצת נגענו בתוכן הקשה של היום זה. נתנו לילדים לספר ולהביא מהידע שלהם וקצת הרחבנו מתוך הדברים שעלו. התבוננו בקיר הזיכרון שבמבואה, והיו ילדים שמאד התעניינו ושאלו, לצד ילדים שפחות.

יצאנו לטיול באותו יום, מתוך מחשבה שלא'לפים, זה יהיה הכי נכון, לצאת לטייל ולהנות מהמזג-אויר המשובח. וכך אכן היה... הגענו למשק מזיא בנהלל, הילדים שיחקו, טיפסו על עצים, אספו פקאנים... ורצו ברוח הקלילה והמלטפת! שתינו תה, קצת עוגיות וחזרנו לביה"ס קבוצת ילדים רגועה ומגובשת.

ביום חמישי, השתתפנו יחד עם כולם בטקס, ולסיום בכמ"ש מיוחד של 'שירה בציבור' עם שירים שקטים ויפים. יש לנו תחושה שהימים הללו עברו בטוב, ובהתאמה, וכמובן נשמח לשמוע מכם איך אתם חוויתם את הארבעה ימים האינטסנסיביים האלו.

בשבוע הבא, שוב לא בדיוק שיגרה... שבוע קצר עם יום-זיכרון ויום עצמאות. בטח קראתם את המכתב המיועד לנושא הזה, ואנחנו פה בשביל לחלוק ולהרהר יחד.

שבוע טוב, גבריאל, יואב ודליה

 

Comments