סיכום שבוע 19-22/4

פורסם: 24 באפר׳ 2015, 22:28 על ידי: dalia s

 שבוע קצר אך מאד משמעותי עבר עלינו בבית הספר.

עסקנו בעיקר בסיפורים המשפחתיים שאתם ההורים כתבם יחד עם הילדים. הקראנו אותם בשחריות, ותלינו במבואה על ציר הזמן שנוצר אט אט, ונרקם מכל הסיפורים שהביאו הילדים בביה"ס. הילדים היו מלאי עניין וסקרנות, והעובדה שהסיפורים קשורים אליהם ואל חבריהם, היתה מאד מקרבת  ומחברת לתוכן. אתם מאד מוזמנים לבוא ולראות, זה מדהים לראות איך לכולנו, בצורה זו או אחרת, ישנם סיפורים דרמטיים ומשמעותיים הקשורים למדינת ישראל.

הלמידה ביום הזיכרון לחללי צה"ל היתה, כאמור, עדינה ורגישה, כשסיפורי האבל והשכול קיבלו מעט מקום, אבל בכ"ז נכחו. ביום רביעי, כחלק מהשחרית המשותפת שלנו, הלכנו כל הא'לפים ל'יד לבנים' של הפנימייה, והילדים התבונונו, שאלו שאלות  - בעיקר על הסמלים והאוירה שאופפת את המקום והיום הזה. ב11:00 היינו כל ביה"ס במבואה, לצפירה ולטקס. סביבנו היו תלויים הסיפורים שהביאו הילדים, ונוצרה אווירה מאד משפחתית וקרובה.

בין לבין ביום הזה יצאנו החוצה לדשא עם הילדים, שרצו ושיחקו... וכך גם התאפשר שיחרור ועיסוק בענייני יום-יום. היה מאד נעים וטוב להיות איתם ככה, ילדים קטנים-גדולים...

את יום העצמאות נציין השבוע ב'כמעט שבת', ומי שעדיין רוצה להביא סיפורים משפחתיים בהחלט מוזמן.

אנחנו גם ממשיכים כמובן, לחגוג את ימי ההולדת שלנו... כבר חגגנו לאיילת ולעידו, ונאחל להם שוב המון מזל טוב, שמחים כל-כך שאתם איתנו!

שבוע טוב ושיגרתי לכולנו

גבריאל, יואב ודליה

Comments