סיכום שבוע - 14-16.6.2016

פורסם: 17 ביוני 2016, 1:40 על ידי: Sahar Gal -Lumerman   [ עודכן 17 ביוני 2016, 6:03 ]

סיימנו שבוע אמנם קצר, אבל גדוש בפעילויות..

ביום רביעי בזמן טיול בחירה, התקיימה פעילות מיוחדת ומגניבה במיוחד אותה ארגנו יערה ועמית יעקב תחרות הכנת קינוחים בסימן "בייק אוף". הזוגות המשתתפים הכינו דברים מושקעים במיוחד בבית, הגיעו עם התרגשות רבה ומוטיבציה לתחרות. לכל זוג ניתן זמן לארגן את הקינוח, לאחר מכן ניתן זמן לשופטות לטעום ולדרג את המנות ולבסוף הוכרזו המנצחים. אנחנו גאים מאוד במארגנות וגם בילדים המשתתפים, על הארגון, הבגרות והיצירתיות. היה תענוג גדול לראות אתכם!

הנה הצצה: 

תחרות "בייק אוף" ניצנים -2016

ביום חמישי סיימנו את השבוע עם כמ"ש כישרונות צעירים. היה מדהים לראות את הילדים והילדות המקסימים מכל המרחבים מציגים בביטחון ושמחה את הכישרונות שלהם במגוון תחומים. למרחב שלנו היה ייצוג מכובד גם כן: יובל עם מופע התעמלות קרקע וגם גילי הדס, גילי אליעז וענת עם שיר שכתבו והלחינו בעצמן. היה מרגש במיוחד!

עוד היה השבוע- בהפתעה, גיא לקח את חבורת השחמטיסטים המוכשרים של המרחב (איתן סקאלי, כרם דהן, אמיר גזית, נבו בלוך, בר גליל, נעמה שגב ואורי בריינשטין) לטורניר השחמט הארצי של ויצ"ו. הילדים היו בעננים! הפעם הם רק שיחקו בינם לבין עצמם אבל בפעם הבאה נדע על התחרות מראש ומקווים שיוכלו כבר להתחרות כשחקנים מן המניין.


והנה אנחנו כבר מתקרבים בצעדי ענק לקראת החופש הגדול...לפנינו שבועיים אחרונים ושונים במיוחד- למעשה השבוע למדו הילדים בפעם האחרונה במסגרת המערכת הרגילה שלהם. השיעורים היו בסימן סיכום ובחלקם הגדול גם כללו הכנות לקראת המייצגים שיוצגו במסיבת סיום. ההתרגשות בהחלט כבר מורגשת באוויר ואנחנו כבר מתחילים לדבר ולעבד את הרגשות והמחשבות שעולות יחד עם הילדים בשחריות ובמרחב. לחלקנו הימים הללו מביאים הרבה שמחה, כיף והתרגשות ולחלקנו מעלים גם לחצים, התרגשויות, חששות וחוסר וודאות. כמובן שלעתים הכל עולה ביחד בו זמניתJ . אנחנו הצוות מרגישים את החשיבות של מצד אחד לשמור על ההרגלים והסדר הקיימים עד כמה שניתן ומצד שני לאפשר לאנרגיות להשתנות וגם להנות מכך ולעזור לילדים להכיל זאת.

בשבוע הבא מתחילים ללמוד על פי מערכת שונה ומיוחדת: השחריות וסיכומי היום יתקיימו כסדרם. מלבד זאת הימים יוקדשו לחזרות והכנות לתערוכת הסיום, לפעילויות מרחביות ,סדנאות בחירה בנושאים שונים ומגוונים עליהם אחראים מורים וגם הורים שהתנדבו וגם ימי שיא כמו: יום מים, סרט, טורניר ספורט וניקיונות.

שיהיה לכולם סוף שבוע ממלא ומהנה.    

גיא, גבריאל, סהר וטל.

Comments