סיכום שבוע וחצי - 9-20.3.14

פורסם: 22 במרץ 2014, 13:38 על ידי: Uri Elasar
שבוע פורים וחצי שבוע שאחריו חלפו...
שבוע פורים היה חגיגה אמיתית של תחפושות, פעילויות ובעיקר שמחה גדולה ששררה בבית הספר. כנסו לגלריה של חודש מרץ ותוכלו לגלות שמץ מתחושת החופש והמקו הבטוח שבית הספר מאפשר לילדים להתנהג בחופשיות וברוח שטות. לא לדאוג הגבולות נשארו גבולות... כמובן כמו תמיד ישנם ילדים שלא ממש מרוצים ואוהבים את החג וגם להם היה מקום בשבוע הזה.
כשחזרנו מפורים כמע לא הייתה שגרה מכיוון שביום רביעי טילנו כל היום לגבעת עודד שם עשינו למידה מחוץ לכתלי בית הספר. מלבד הטיול הרגלי הלוך וחזור ועריכת השחרית בדרך. העבירו מורים סדנאות מיוחדות בגבעה. קיבלנו לחיקנו שני מדריכים מנוסים - עומר גורן (נחשו של מי הוא אח) ועופר אבירן (סבא לילדה בשנה הבה מנהלל) שהעבירו סדנאות על ההיסטוריה של נהלל והגבעה (עופר) וסדנאת קשירות וחבלים (עומר). היום היה מהנה ומעייף.
מדהים היה לראות את הילדים חוזרים לבית הספר עייפים כשחלקם מרוחים במרחבים השונים אבל חלקם רצים, קופצים ומשחקים כדורסל... 
השבוע גם נערכה אסיפת חירום בנושא הואנדליזם. אמנם מרחב צעירים היה בהצגה (יקבל השלמה השבוע) אבל הוחלט לערוך את האסיפה (שהייתה חובה) מכיוון שמישהו פרץ למחשב וכתב בו כתובת לא ראויה ומישהו אחר (אולי אותו אחד) חרט על מסך המחשב בחדר מוסיקה.
האסיפה הייתה ארוכה ומעניינת והדיון היה סוער ומרתק סביב השאלה של עונש קולקטיבי, תפקיד המבוגרים אל מול הילדים, הלשנה, אבטחה ועוד... ההצבעה תערך השבוע.
השבוע גם ייערך שבוע "איך אנחנו נראים" שמארגנת וועדת "איך אנחנו נראים"... שבוע שמתעסק בניקיון, סדר ואסתטיקה. שאלת השאלות - איך מחברים ילדים לראות את מה שסביבם מבחינה אסתטית.
השבוע גם יוצאת המקהלה שלנו לכנס מקהלות תל"י בכרמיאל ובכמעט שבת הם ערכו הופעה מקדימה - היה מ-ד-ה-י-ם!! בהצלחה להם ולנו.
ברכת שבוע טוב לכולנו!

Comments