23-27.2.14

פורסם: 1 במרץ 2014, 10:18 על ידי: Uri Elasar
שבוע טוב לכולנו...
ביום שני חווינו את אחד מהימים העמוסים ביותר מאז ומעולם... טוב, אולי הגשמנו מעט...
הוא התחיל בכינוס כלל בית הספר במבואה והדרכה מאד "צה"לית" על מתווה התרגיל. חשיבותו היא כמובן בבניית הידע וההבנה לאן הולכים ומה עושים אם וכאשר. הפעם גם נשלח אלינו בקר מטעם המועצה וליווה את התרגיל שהיה טוב מאד! כולנו הגענו בבטחה למרחב הכי מוגן שאפשר ב 90 שניות.
באותו היום מהזמן שלנו ועד סוף היום התקיים יום הקולנוע של דמוקרטי בעמק - פעם שנייה וגם השנה הוא היה הצלחה גדולה. במקביל היו מספר סדנאות שעסקו בקולנוע וספיחיו - איפור של פציעות למיניהן... אורית תורן אימא של גוני ממרחב צעירים הפחידה את כולנו כשהוציאה תחת ידיה ילדים "פצועים" כשהפצעים כל כך אמתיים שדליה רצה לקנות עוד פלסטרים... המון תודה לאורית על ההשתתפות והסדנה המדהימה.
היו גם - סרט ב 30 דק', אומנות בפופקורן, מדע בדיוני ופנטזיה, ספורט בקולנוע, pivot, טריקים צילומיים (ניתן לראות את הסרטון שהילדים יצרו בדף הבית ובגלריה) וכמובן הקרנה של סרטי השחרית. ילדי וועדת אירועים וילדים נוספים שהתנדבו עבדו קשה, הפיקו וארגנו יום למופת - כל הכבוד!!
לא הספקנו להתאושש ולמחרת נחתו עלינו שני אירועים רגשיים ומרגשים. ילדי ניצנים קיבלנו חיסונים וניתן היה לראות אורך המסדרון ובמשך היום ילדים מחזיקים כתפיים ומוצצים סוכרייה על מקל. במקביל השתתפו בנות נבחרת הכדורסל שלנו בטורניר שאורגן על ידי המועצה. בימים שלפני הטורניר היה ספק האם נוכל להופיע בו ואפילו יום לפני הטורניר נאלצנו להגיד לבנות שיש סיכוי שלא יוכלו להשתתף... לשמחתנו אחרי מאמץ גדול סודרו העניינים ואכן בבוקר יצאו הבנות נרגשות לטורניר ולקחו חלק באירוע שכלל בין היתר גם טורניר משחקים בין נבחרות בתי הספר. הילדות עם חולצות שקבלו מהמועצה ועידוד של חלק מההורים, גלי ואורי וכמובן מספר תלמידים שהתלוו, התרגשו אבל שחקו נהדר והראו ניצוצות של קבוצה איכותית ומגובשת. ניצחון אחד ושלושה הפסדים היו מנת חלקנו ובעיקר חוויה מרגשת ומספקת שהיוותה ציון דרך נוסף בדרכה המיוחדת של הנבחרת.
יום שלישי היה "רגיל" עד כמה שיום רגיל הוא משהו שניתן לחוותו בדמוקרטי בעמק...
ביום רביעי יצאנו לשני טיולים מקבילים - האחד של מרחב בוגר שהמשיכו בחלק ממשימות "צעדים להתבגרות" שלהם ויצאו שוב לקטוף קולרבי בשדות לקט ישראל. שוב ההספקים היו טובים! במקביל יצאו שאר השחריות (של צעירים וניצנים) לחפש את המטמון מלא במשימות והרפתקאות - ניתן לראות בתמונות שנוספו לאלבום פברואר בגלריה. 
השבוע גם קמה רשמית וועדת קליטה! בהובלתו של יובל קציר הביאה וועדת קליטה את תוצריה בפני האסיפה ואושרה באופן סופי!! כל הכבוד ובהצלחה.
ביקור הורים אחרון של הורים לקרת שנה הבאה היה ביום רביעי. וכבר בשבוע הבא נדע מי, מה ומדוע... השנה יש יותר נרשמים ממקומות ולצערנו נאלץ לערוך הגרלות לשכבות השונות. מצד אחד משמח לראות את בית הספר מקבל הכרה וחיזוק ציבורי ומצד שני לא פשוט להגיד למשחות שילדיהן לא יוכלו ללמוד איתנו.
בשבוע הבא ייערך ביקור מרגש של ילדי פרוייקט האומנות בבית הספר במנשיה זבדה שיכלול סיור במקום, ארוחה משותפת ועבודת אומנות משותפת שתהיה חלק מהפרוייקט.
שיהיה לכולנו שבוע נפלא 
Comments