2-6.2.14

פורסם: 8 בפבר׳ 2014, 10:01 על ידי: Uri Elasar
שבוע טוב!
שבוע של תחילת שגרת מחצית ב'... כמעט כל השיעורים התאזנו ומשבוע הבא כבר יהיו רשימות נוכחות מעודכנות! מעט שינויים נוספים כנראה עוד נכונו לנו...
אבל לא להתייאש השגרה הולכת ונבנית!
השבוע ערכנו אספת הורים ויום למידה שני לשנה זאת. תודה לכל מי שבא (כאן המקום להזכיר שימי הלימוד הללו הם ימי חובה שמטרתם יצירת מקום נוסף להעברת מידע ולימוד שיוכל לעזור והבהיר את תפיסת העולם של בית הספר ולצמצם את הפער בין מי שחווה אותה יום יום ומי שמקבל אותה מאוזן שנייה ושלישית...) אנו יצאנו בתחושה טובה של למידה ושיחות חשובות שהעמיקו את הקשר והשייכות.
ביום שישי הזה נערך יום חשיפה (יום הכרות הוא השם היותר נכון... אבל מסורת זאת מסורת) להורים המעוניינים לרשום את ילדיהם לשנת הלימודים הבאה. הגיעו כ 130 הורים!!! המבואה הייתה צפופה ואפילו הזבובים מהרפת השכנה לא יכלו להיכנס... היו שלוש שעות מעניינות ומלמדות ובשבוע הבא ייערך עוד יום כזה... מרגש שכל כך הרבה אנשים רוצים לרשום את ילדיהם ורק חבל שכנראה לא נוכל לקבל את כולם...
האספה השבוע דנה בענייני סדר במרחבים... הדיונים במעגלי ההסכמה ובאספה נסובו סביב המרחבים והכיתות שמשאירים אותם אחרי פעילויות מבולגנים ומלוכלכים והאם ניתן לחוקק חוק שיעצור זאת או שאולי יש כבר חוקים והם פשוט אינם נאכפים... השורה התחתונה המעניינת היא שלילדים שהופיעו באסיפה ממש אכפת וחושב המצב האסתטי של המרחבים! 
בשחריות כבר מתכוננים ליום הקולנוע (הופך למסורת...) שיתקיים בעוד שבועיים וחצי וניתן לראות ולשמוע תסריטים נכתבים ונאמרים במסדרונות ובחללים השונים. שווה לחכות!
ביום חמישי ייסעו חברי וועדות אירועים, גש"ם ואסיפה ליום וועדות של קהילת בתי הספר הדמוקרטיים!! לאור יום הלמידה בשנה שעברה שהתקיים באוניברסיטת תל אביב והיה מעניין ומלמד, צפוייה לילדים ולמבוגרים שילוו אותם חווית למידה מעניינת במיוחד!
ולסיום,
דף הפירגונים הקבוע מהשנתיים האחרונות חזר אלינו בשבועות האחרונים והפעם על ידי אריאלה. הוא מצורף לדף הבית ואנו שולחים אותכם לקרוא אותו מדי שבוע, קריאה מרגשת במיוחד מובטח לכם!!


Comments