ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ט לכיתות א'-יא' הסתיימה- ניתן להרשם לרשימת המתנה


גלריה - תמונות מחיי בית הספר  • סיכום ולקראת שבוע, 21.10.2017 אנשים יקרים ונשים יקרות,הנה עבר שבוע וחזרנו לשגרה לשבוע חגיגי מאד של קביעת החונך\כת. תהליך ארוך ומורכב בסודוקו הענק הזה של קביעת חונך שלוקח בחשבון את רצון התלמידים, מחשבות הצוות, בקשות, מהמרחב או לא מהמרחב ועוד... והנה נבחרו חונכים מעולים ומעולות ונו בטוחים שגם אם לא החונך שהוקף בעיגול נבחר (היו ארבעה שמות בכל פתק), הבחירה תהיה מתאימה ונכונה. ברגעי האכזבה (של ההורים או של הילדים...) צריך לזכור שחונך זה תפקיד ולא גורל או מכסה לסיר וכל אחד מ30 החונכים ייעשה את תפקידו מעולה! בהצלחה לחונכים עם הנחנכים ואתכם.עוד לפני החג ביקר בבית הספר מפקח המחוז אמיר מיכאל ביחד עם יעלי המפקחת של בית הספר. הם קיבלו סיור מאלף של ילדים ממרחב בוגר וטיפקס. אמיר ציין שני ...
    נשלח 23 באוק׳ 2017, 11:07 על ידי יעל תלם
הצג הודעות 1 - 1 מתוך 47. הצג עוד »
לוח תכנון שנתי לתלמידים מורים והורים


על בית הספר
בית הספר "דמוקרטי בעמק" נפתח ב 01.09.2011 בנהלל. בית הספר הינו אבן פינה חלוצית בתחום החינוך בעמק יזרעאל. כיום לומדים בביה"ס כ-250 תלמידים בכיתות א'-ט' ובמשך השנים הקרובות יצמח בית הספר בכל שנה בשכבת גיל אחת עד אשר יגיע בתום תהליך של כ-9 שנים ל 14 שכבות גיל (משלב טרום חובה ועד י"ב). בית הספר בחזוננו יהפוך למרכז חינוכי משמעותי, ויקיים בתוכו אף מרכז הדרכה ולמידה לאנשי חינוך מהאזור ובכך יהיה חלק בלתי נפרד מעולם החינוך של עמק יזרעאל. מטרתנו היא ליצור קהילה דמוקרטית אמתית המדברת ונושמת דיאלוג ויכולה להכיל בתוכה קווים מאחדים קהילתיים לצד שונות וייחודיות, לטובת ילדנו וכולנו.

    ביקורים וסיורים בבית הספר
בית הספר "דמוקרטי בעמק" מושך מבקרים רבים מאז הקמתו. זאת בזכות אופיו הייחודי: הערכים הדמוקרטים המתקיימים בו, מעורבותם של הילדים בהחלטות ותפקידים, הפדגוגיה החדשנית, הקשר המיוחד בין המבוגר לילד ועוד. 
על הביקורים בבית הספר אחראים ילדים מצוות ביקורים בהדרכת מורה ואת הסיור מדריכים ילדי בית הספר וצוות ביקורים.
קבוצות המעוניינות לערוך ביקור בבית הספר מוזמנות ליצור קשר עם טל (רכזת צוות ביקורים) במייל: tal.frenkel1@gmail.com

שימו לב: הביקורים מיועדים לאנשי מקצוע ומתעניינים אחרים בהקשר פדגוגי, מקצועי וכדומה. אין הכוונה לביקורים לצרכי קליטה! ביקורים לצרכי קליטה בבית הספר, הם חלק מתהליך ההרשמה. פרטים לגבי תהליך זה יפורסמו באתר במהלך חודש דצמבר.
  • קפיטריה בבית הספר שלום לכולם,בשמחה רבה בשבוע הבא יקום מיזם חינוכי חדש בבית הספר - הקפיטריה.מכיוון שהשם קפיטריה יכול להיות מובן בכל מני דרכים ומכיוון שהנושא דורש הבהרה ולמרות שכבר נכתב על המיזם בעבר בסיכומים, החלטנו לא רק ליידע אלא גם להסביר...לפני יותר משנה הועלתה הצעה להקים קפיטריה באסיפה וההצעה התקבלה כשהחוק דיבר על חודש וחצי פיילוט ואז דיון מחודש. היוזמה הזאת לא יצאה לפועל למרות החוק.השנה קב' ילדים ממרחב טיפקס שחיפשו מקום אפשרות ליזום,להשפיע ולתרום לבית הספר תוך כדי אפשרות לחזק מיומנויות, ביחד עם גלי פלג לקחו על עצמם את המיזם והניעו אותו מחדש. אליהם הצטרפה רלי שבבו (אמא של איתן ממרחב טיפקס) לבניית מקום בו יוכלו לקיים את המיזם.מהי הקפיטריה? מטרתה היא מכירה במחיר עלות אוכל ...
    נשלח 27 במאי 2017, 6:40 על ידי יעל תלם
הצג הודעות 1 - 1 מתוך 55. הצג עוד »