הליך הקליטה לכיתות א'-ו', לשנת הלימודים תשפ"ד נפתח. כל הפרטים בלשונית קליטה וטפסים20/2/22

שבוע חצר!!
שבוע שעבר קיימנו את שבוע חצר, בו שיפצנו את חצרות וחללי בית הספר.  השנה שיפצנו את מסדרון הבננות - אזור חדש שהתווסף לכלל הכיתות השנה. הוספנו שם ספרייה מקושטת, ציורי קיר ועוד.  את פינת החי לשעבר הפכנו לפינת חונכויות משוכללת עם טאבון וספספלים ותכנית לבריכת דגים.  מרחב צעירים בנו גזיבו ופינת ישיבה בחצר האחורית, כחלק מפרוייקט הסיום שלהם.  בנוסף צבענו קירות, שיפצנו את השירותים השונים, סידרנו שבילים חדשים וספסלים ברחבי החצר והוספנו משחקי חוץ.  
עוד בשבוע הזה התקיימו טורנירי ספורט בין המרחבים השונים.  ההתלהבות הייתה גדולה מאוד מאוד, ורוב ילדי בית הספר השתתפו בצורת משחק או עידוד הקבוצה האהובה עליהם.  
צוות הגברה פרגן לנו כל השבוע ברדיו בית ספרי משובח, ובנוסף הייתה במת כשרונות של להקות, שירים, ריקודים, קסמים ועוד.  
בשבוע זה מבוטלים כל שיעורי המערכת, על מנת לאפשר לכלל קהילת בית הספר להשתתף בפרוייקטים ולהקדיש זמן ומאמץ לטובת שכלולל בית הספר.  הגיעו גם הורים ולהתנדב ולתרום בזבוע זה.  

מיד עם תום שבוע החצר התחילה מערכת של מחצית ב', השבוע מתקיימות טעימות לקראת בחירת ההשיעורים.  מצורף קובץ לנוחיותכם.  
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r0BBJWFgFV9Cok_ZYWz0r_v66EfWz5vaVVaqzgAAOUw/edit?usp=sharing


שלום לכולם,  9/2/22

אנחנו עוברים תקופה קשה עם כל הבידודים. כל יום מגלים על מאומת חדש והרבה ילדים נכנסים לבידוד. יש לנו גם מורים ומורות שנכנסו לבידוד. אנחנו מקפידים לשמור על שגרה כמה שיותר. ובכל זאת, מאחדים שיעורים, יש מורים מחליפים ויש מעט ילדים בשיעור. 

בשבוע האחרון הצלחנו ליישם קצת את מסורת טיול ט"ו בשבט וכל ילדי בית הספר יצאו לטיולים ברחבי נהלל או בשדות הקרובים. 


על בית הספר
בית הספר "דמוקרטי בעמק" נפתח ב 01.09.2011 בנהלל. בית הספר הינו אבן פינה חלוצית בתחום החינוך בעמק יזרעאל. כיום לומדים בביה"ס כ-350 תלמידים בכיתות א'-יב  בית הספר בחזוננו יהפוך למרכז חינוכי משמעותי, ויקיים בתוכו אף מרכז הדרכה ולמידה לאנשי חינוך מהאזור ובכך יהיה חלק בלתי נפרד מעולם החינוך של עמק יזרעאל. מטרתנו היא ליצור קהילה דמוקרטית אמתית המדברת ונושמת דיאלוג ויכולה להכיל בתוכה קווים מאחדים קהילתיים לצד שונות וייחודיות, לטובת ילדנו וכולנו.