הודעות לקראת השבוע ובכלל

פורסם: 5 בדצמ׳ 2015, 12:52 על ידי: Lee Van Spier   [ עודכן 5 בדצמ׳ 2015, 12:54 ]
 • נפרדים מאייל ואלון קיבריק מינצר - משפחת קיבריק מינצר ממריאה לאנגליה! אנחנו נפרדים בהמון אהבה מאייל ממרחב ניצנים ואלון מכיתה א' ומאחלים להם קליטה נעימה בממלכה הבריטית, אנגלית משופרת וכבר מתגעגעים... רועי למי שלא יודע, משמש כמנכ"ל עמותת דמוקרטי בעמק מזה כשנתיים וחבר בעמותה כשלוש. רוצים להודות מקרב לב על תרומתך הגדולה והחשובה לבנייתו וקיומו של בית הספר. עשית זאת בדרך המיוחדת והדיאלוגית שלך וקצרות המילים שיודו לך על כך... אז המון בהצלחה - מחכים לשובכם בשנה הבאה.
 • פרידה מיותם לב טוב - השבוע אנו גם נפרדים מיותם לב טוב. יותם והוריו החליטו למעבר ללימוד בדרך של לימוד ביתי ואחרי קצת יותר משנתיים אנחנו מחבקים ומאחלים בהצלחה וכמובן- תמיד מוזמנים לבקר!
 • פעילות חנוכה לילדי כיתות א' ב' - ביום ראשון בשעה 17:00 יפגשו בנהלל הורי וילדי כיתות א' ב' לפעילות גיבוש וחנוכה!! 
 • קורס הורים מלמדים - בימי חמישי, שעה 9:00 מגיעים הורים\דודים\סבים (כתוב בלשון זכר לשם הנוחות) לספר לילדים על עבודתם. השיעור עד כה היה הצלחה גדולה והעשיר את כולם. מי שמעוניין ורוצה - צרו איתנו קשר, שווה ביותר!!
 • מיכלי קרח למקפיא - למי שיש כלים להקפאת קוביות קרח (החליף מקרר, סתם יש לו...) נשמח לתרומתם, ודה.
 • חיסון כיתה ב' - יום א' ה 20.12 (קצת רחוק יתקיים חיסון לילדי כיתה ב'. נא שלחו את פנקסי החיסונים עם ילדיכם.
 • צמר, צמר, צמר - מחפשים שאריות צמר (בעיקר עבה) לשיעור סריגה של רותי שליין (המתנדבת).
 • פינת החי זקוקה לכם!!! - כמו שכבר כתבנו, השנה התחלנו בשיתוף הקהילה, ילדים, הורים ומורים, בטיפול ואחזקת פינת החי שלנו גם בימים שאין לימודים בבית הספר, כלומר, חגים, חופשים וסופי שבוע. מספר משפחות כבר הגיעו, האכילו, השקו, ניקו ואפילו נהנו. תודה רבה!!

  לקראת חופשת חנוכה אנחנו מזכירים ומזמינים אותכם להתנדב ולהגיע לטפל בחיות. מצרפים שוב את הקישור להרשמה, נשמח מאוד לשיתוף פעולה.

  מי שרוצה ועדיין לא היה או לא יודע מה עושים, מוזמן לפנות לארז להדרכה והסבר.

  הכוונה, שמי שמתנדב להגיע ולטפל בחיות, יגיע לביה”ס בשעות הבוקר (אם לא מסתדר אפשר גם יותר מאוחר), יראה מה שלום החיות, וימלא לכולם אוכל ומים. בסופי שבוע אלו המשימות, משהו כמו 20 דקות של עבודה. בחופשים שיוצאים גם בשאר ימות השבוע, יש משימות נוספות לעשות, כולן מופיעות בטבלה שנמצאת על הלוח בפינת החי. כמובן שזה גם לוקח יותר זמן, כ-20 דקות נוספות.

  מפתחות לפינת החי, לכלוב של הארנבונים ולמחסן יהיו בארון עץ שנמצא בכניסה לביה”ס.

  חשוב מאוד לזכור, לפני שהולכים, לוודא שכל הכלובים והדלתות שהיו נעולים כשבאתם יהיו כך גם כשיוצאים.

  להרשמה, כנסו לקובץ המצורף, רשמו את שמכם בתאריך המתאים וכמובן תרשמו לעצמכם תזכורת כדי שלא תשכחו. נשמח מאוד אם בסוף העבודה תשלחו לארז  הודעה שהייתם והכל בסדר.

  בכל שאלה או עניין מוזמנים לפנות לארז- 0508442374.

  תודה רבה!!

  הנה הלינק לטבלה:

  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CeU7o1Nhp6bgfz9j1wV2DQ0Xp-6137VFePdQ63OWxBc/edit?usp=sharing
Comments